Będzie nowa Komenda Policji w Jarocinie

W środę, 15 października odbyło się uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej komendy policji. W uroczystości uczestniczyli insp. Rafał Batkowski, komendant wojewódzki policji w Poznaniu, mł. insp. Krzysztof Rzepczyk, komendant powiatowy, samorządowcy, policjanci oraz uczniowie II LOPPA i II LOPPB wraz z opiekunami – Anną Kordus i Władysławem Staśkiewiczem. Nowa komenda zostanie pobudowana na działce położonej na terenie byłej betoniarni przy drodze do Słupi. Prace mają potrwać trzy lata i zakończyć się w sierpniu 2017 roku.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!