,,Najlepszy Matematyk"

To właśnie pod tym hasłem tego konkursu uczniowie naszej szkoły 13 maja 2019 r. już po raz drugi próbują swoich sił i zmagają się trudnymi zadaniami matematycznymi.

Celem konkursu

jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży III ZSZ, inspirowanie i rozwijanie zainteresowań matematycznych, podnoszenie poziomu wiedzy oraz podniesienie wiedzy matematycznej do doświadczeń z życia codziennego.

Ich cel! Zdobyć tytuł najlepszego matematyka!

Uczniowie rozwiązywali test składający się z 9 zadań otwartych, za które mogli uzyskać 42 punkty. Wyniki konkursu:
I miejsce : Śmigiel Kamila - klasy III a
II miejsce : Janowski Marcin- klasy III b
III miejsce : Pawlaczyk Małgorzata - klasy III b

Nagrody, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie, zostaną wręczone na najbliższym apelu przez Dyrektora Szkoły - Pana Witolda Bierłę. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy: Elżbieta Kaaz, Danuta Twardy, Anna Czajka

Our website is protected by DMC Firewall!