Połowinki

Galeria Połowa za nami, połowa przed nami ..

Zatem warto uczcić ten fakt, bo jak mawiał Jan z Czarnolasu: „Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.”

Biorąc sobie do serca słowa mistrza uczniowie klas liceum, technikum i szkoły branżowej zaszaleli...

Z tej okazji w sobotę 6 listopada 2021 r. odbył się bal połowinkowy w Restauracji Impresja w Bachorzewie. Swoją obecnością zaszczycili uroczystość pan dyrektor Witold Bierła oraz wychowawcy klas.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia dyrektora szkoły, który życzył uczniom wspaniałego wieczoru. Uczniowie pięknie ubrani i w doskonałych nastojach przednie się bawili. Główną częścią imprezy, rzecz jasna, była zabawa taneczna. I tu, trzeba przyznać, uczniowie dali fantastyczny popis swoich umiejętności. Absolutnie wszystkich, w tym i nauczycieli, porwało dyskotekowe szaleństwo na parkiecie.

Połowinki jednak, to okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale także do wspomnienia i podsumowania chwil spędzonych razem. Tej nocy można było zapomnieć o szkolnych obowiązkach i oddać się miłym chwilom w gronie przyjaciół. Ten wyjątkowy wieczór z pewnością zapadł w pamięć każdemu stając się miłym, beztroskim wspomnieniem w dalszym życiu. Teraz pozostaje tylko czekać na bal studniówkowy.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd