Sprzątanie świata 2020

GaleriaTegoroczna AKCJA „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2020”- odbyła się pod hasłem „PLASTIK? REZYGNUJĘ. REDUKUJĘ. SEGREGUJĘ.” W tym roku podejmowaliśmy działania, które zachęcały do rezygnacji z plastiku poprzez jego redukcję z życia codziennego oraz zastosowania bardziej ekologicznych rozwiązań. Ważnym elementem jest również prawidłowa i odpowiedzialna segregacja plastiku w gospodarstwach domowych.

W akcji wzięły udział dwie klasy – I TSN i II GLW wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Jackiem Kubiakiem, Tadeuszem Teodorczykiem i Michałem Wróblem.

W celu zorganizowania akcji nauczyciel Hanna Wardeńska odebrała worki i rękawice z Urzędu Miejskiego w Jarocinie, aby zapewnić zasady bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci. Młodzież wybranych klas porządkowała tereny przyległe do naszej szkoły - wszystkie zebrane posegregowane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy!!!

Our website is protected by DMC Firewall!